Szafki kuchenne z białymi frontami

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Szafki kuchenne z białymi frontami

W końcu nadszedł ten piękny dzień kiedy razem z moją żoną możemy zająć się wybieraniem wyposażenia do naszego nowego domu. Budowa trwała trzy lata ze względu na problemy z pieniędzmi, ale lepiej późno niż wcale. Obecnie możemy cieszyć się naszym nowym domem, co prawda jeszcze bez wyposażenia, ale na wszystko przyjdzie czas. Teraz stoimy przed ciężkim zadaniem jakim jest wybór szafek i blatów do kuchni.

Szklane fronty do kuchni

fronty kuchenneJak ma wyglądać nasza kuchnia to ustaliliśmy już jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Podoba nam się ten sam styl, więc nie ma problemu z kłótnią o kolory. Obecnie stoimy jednak przed ciężkim wyborem frontów kuchennych. Wiemy, że mają one być na pewno w kolorze białym, ale nie wiemy z jakiego materiału je zrobić. Zależy nam, żeby fronty kuchenne były wytrzymałe oraz łatwe w czyszczeniu, wiadomo, że jest to zakup na lata. Nie chcemy po roku czy dwóch znów bawić się w remonty. Oglądaliśmy ostatnio kilka modeli białych frontów i chyba zdecydujemy się na te szklane. Sprawdziły nam się one w poprzednim mieszkaniu, nic przez siedem lat się z nimi nie działo. Bardzo łatwo się je czyści. Nic nie odpryskuje ani się nie odbarwia. Czytałem, że przy meblach lakierowanych czasami pojawiają się problemy z odbarwieniem. Rzadko bo rzadko, ale jednak ryzyko jest. Jedynym problemem jest dość wysoki koszt wykonania takich szklanych frontów, ale jest to jednak inwestycja na lata, więc chyba się na nie zdecydujemy. Znamy firmę, która robi na wymiar fronty kuchenne, które są bardzo dobrej jakości. Jak robili kuchnie w naszym poprzednim mieszkaniu to dopiero zaczynali, więc koszty były niższe niż teraz, ale jest to solidna firma. Robili również różne zabudowy u naszych znajomych i każdy chwali ich pracę. Czekamy jeszcze tylko, żeby zobaczyć jak będą wyglądały te szklane fronty kuchenne w zestawieniu z ciemnym drewnianym blatem, ponieważ taki wystój by nam najbardziej pasował. Oczywiście jeśli nie będzie to za dobrzy wyglądało to rozważymy również jaśniejszy blat. Nie chcielibyśmy jednak zmieniać decyzji co do frontów kuchennych.

Okazuje się, że to był świetny wybór. Jesteśmy obecnie świeżo po zakończeniu prac w kuchni i naprawdę wszystko wygląda niesamowicie. Udało nam się połączyć białe, szklane fronty kuchenne z ciemnym drewnianym blatem. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jest to kuchnia naszych marzeń. Duża, jasna, przestronna i pełna światła. Mam nadzieję, że reszta pomieszczeń również taka będzie i już za parę miesięcy zamieszkamy w naszym wymarzonym domu.