Szafy na wymiar

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Szafy na wymiar

Kupiliśmy ostatnio mieszkanie, jest to pierwsze mieszkanie, które kupiliśmy na inwestycję, mam nadzieję, że pójdą za nim kolejne. Bardzo jestem zadowolona, wydaje mi się, że jest to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy.Coraz więcej ludzi szuka mieszkania na wynajem w Warszawie, jest coraz więcej osób z innych miast, które na razie jeszcze nie wiedzą, czy osiądą tu na stałe, nie mają zdolności kredytowej, a chcieliby popróbować życia w stolicy, albo są tu tylko przejazdem. Wszyscy  oni są naszymi potencjalnymi klientami.

Szafy z przesuwnymi drzwiami

przesuwne szafy na wymiar z tychJednak zanim zaczniemy mieszkanie wynajmować, najpierw musimy jeszcze zrobić remont, bowiem mieszkanie odebraliśmy w stanie surowym. Nie chcemy wydać na remont jakichś ogromnych pieniędzy, chcemy jednak wyremontować je na tyle dobrze i funkcjonalnie, aby było atrakcyjne dla potencjalnych najemców. Wymyśliłam sobie, że w mieszkaniu zrobimy jak najwięcej szaf z drzwiami przesuwnymi ukrytych w ścianach, dzięki temu nie będą się one rzucać w oczy, a będzie tu bardzo dużo miejsca do przechowywania, wiem z doświadczenia, że takie miejsce zawsze się przydaje. Wszystkie będą w kolorze białym, bowiem na taki kolor planujemy pomalować ściany. Sprawdzałam już różne oferty w okolicy o okazało się, że przesuwne szafy na wymiar z Tych wyjdą najbardziej korzystnie. Poza tym słyszałam bardzo dobre opinie o firmie, która je wykonuje,. podobno zrobione przez nich szafy sż bardzo trwałe, zapewniają na nie wieloletnią gwarancję i serwis. Można je również skonfigurować w bardzo funkcjonalny sposób, dzięki czemu można je bez problemu dostosować do swoich potrzeb. Ja postanowiłam, że postaramy się zrobić ich wnętrza w taki sposób, aby były jak najbardziej uniwersalne i pasowały w miarę możliwości każdemu najemcy, Myślę, ze te szafy będą wielkim atutem naszego mieszkania i na pewno pozwolą nam na jak najszybsze znalezienie najemcy., jest to bowiem dla nas istotne, jak najszybciej chcielibyśmy zacząć już na naszym mieszkaniu zarabiać, aby inwestycja zwróciła się w jak najkrótszym czasie.

Szafy z przesuwnymi drzwiami to chyba najlepsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza. Można je idealnie dostosować do swoich potrzeb oraz do możliwości lokalowych, a także jak najbardziej wykorzystać dostępną przestrzeń. Można zaprojektować je w taki sposób, aby były ukryte w ścianach i to rozwiązanie nadałoby mieszkaniu lekkości i przestronności. Na pewno warto jest rozważyć takich właśnie szaf do swego mieszkania, jest to bardzo przydatna w mieszkaniu rzecz.