Trzyczęściowy parawan jako praktyczny element wyposażenia

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Trzyczęściowy parawan jako praktyczny element wyposażenia

Po zakupie nowego mieszkania musiałam jeszcze urządzić większość jego pomieszczeń, zanim mogłam się spokojnie wprowadzić. Jednak bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ chciałam stworzyć takie wnętrza, które w pełni odpowiadałyby moim potrzebom oraz upodobaniom. Kupiłam niezbyt duże lokum, dlatego szczególnie zależało mi na tym, aby wybrać do niego takie elementy wyposażenia, które pozwolą mi na stworzenie pomieszczeń nie tylko przepięknych, ale również jak najbardziej ergonomicznych oraz funkcjonalnych.

Zastosowanie trzyczęściowego parawanu

parawany 3 częścioweBardzo zależało mi na tym, żeby wszystkie pomieszczenia mojego nowego mieszkania były bardzo komfortowe oraz praktyczne. Szukałam więc ciekawych inspiracji, które pozwoliłyby mi na jak najlepsze wykorzystanie miejsca, jakie miałam do dyspozycji. Po jakimś czasie poszukiwań natrafiłam na parawany 3 częściowe i od razu wiedziałam, że to jest coś, czego szukam. Kiedyś takie przedmioty kojarzyły mi się z wnętrzami z poprzednich epok, jednak okazało się, że wcale nie musi tak być. Moje mieszkanie jest bardzo nowoczesne, a nie miałam żadnego problemu, by znaleźć taki model, który pasowałby do stworzonego przeze mnie wystroju. Nie mogłam się więc doczekać, aż będę miała parawan w swoim mieszkaniu. Miałam już wszystko inne gotowe, więc mogłam się wprowadzić oraz przetestować go. Na co dzień pracuję zdalnie, więc chciałam mieć w swoim mieszkaniu miejsce, w którym mogę się całkowicie skupić na pracy. Jednak ilość pomieszczeń nie pozwoliła mi na zagospodarowanie jednego z nich na coś w rodzaju gabinetu. Znalazłam jednak świetne rozwiązanie tego problemu. W rogu salonu ustawiłam niewielkie biurko oraz wygodny fotel – to stanowi moje miejsce do pracy. Jednak nie chciałam, aby pozostała część pomieszczenia mnie rozpraszała. Właśnie tutaj z pomocą przyszedł mój nowy parawan – dzięki niemu mogę się oddzielić od reszty mieszkania. Jego piękny wzór sprawia, że mogę się zrelaksować patrząc na niego. To bardzo poprawia mi humor podczas pracy.

Czasami rozkładam suszarkę na pranie w salonie, ponieważ wtedy padają na nie promienie słoneczne z okna, więc wszystko szybciej schnie. Jednak nie chcę, żeby taki przedmiot był na widoku, kiedy wpadają moi znajomi. Na szczęście teraz nie muszę suszarki chować czy przenosić do innego pomieszczenia – wystarczy, że zasłonię ją parawanem. Moi znajomi zachwycili się jego wyglądem, ponieważ bardzo ciekawie urozmaica on wygląd mojego salonu. Jestem więc bardzo zadowolona z tego rozwiązania, które bardzo przydaje mi się na co dzień.