Umowa z agencją nieruchomości

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Umowa z agencją nieruchomości

Każdy pośrednik nieruchomości, który chce podjąć z nami współpracę w celu sprzedaży naszego mieszkania, powinien z nami podpisać odpowiednią umowę. W takiej umowie powinniśmy zawrzeć dokładnie wszystkie te elementy współpracy, a także obowiązki oraz prawa, które przysługują obu stronom. W takiej umowie również powinny zostać zawarte informacje dotyczące wynagrodzenia oraz wszystkich innych najważniejszych kwestii. Umowę możemy podzielić na otwartą oraz te na wyłączność.

Otwarta umowa z biurem nieruchomości w Warszawie

najlepsza agencja nieruchomości w WarszawieW dzisiejszych czasach możemy zdecydować się na wybór dwóch różnych umów z biurem nieruchomości. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest umowa, która podpisywana jest otwarcie i wtedy możemy również korzystać z usług innego biura nieruchomości, aby zwiększyć sobie szansę na znalezienie odpowiedniego klienta. Umowę na wyłączność zaproponuje nam najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ eliminujemy wtedy na zagrożenia związane z brakiem zaangażowania wysprzedaż naszego mieszkania, a także mamy pewność, że agent nieruchomości weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za znalezienie odpowiedniego klienta. Zazwyczaj w takiej umowie są zawarte jest znacznie wyższe prowizja dla agencji nieruchomości ale wtedy mamy znacznie większą skuteczność i zdecydowanie szybciej znajdziemy odpowiednią osobę, która będzie zainteresowana naszą nieruchomością. Dodatkowo będziemy mieli pewność, że sprzedażą naszej nieruchomości zajmie się tylko i wyłącznie doświadczonej agent, który przejmie za ciebie wszystkie obowiązki związane z podpisywaniem umów z klientami, a także przedstawieniem oferty i negocjowaniem ceny. Jakie jeszcze korzyści będziemy mieli zaoferowane, gdy zdecydują się na współpracę z dobrym biura nieruchomości na terenie Warszawy? Przede wszystkim dobry pośrednik nieruchomościami będzie dbał o naszą wygodę, ponieważ w takim przypadku będziemy mieli wyznaczonego konkretnego agenta nieruchomości, który będzie odbierał od nas telefony i na bieżąco informował nas o tym jak przebiega proces sprzedaży naszego mieszkania.

Nie musimy również podpisywać się wiele umów z różnymi pośrednikami, ponieważ wtedy możemy mieć problemy, aby zorientować się który agent nieruchomości, z której firmy do nas dzwoni. Dodatkowo będziemy mieli zaoferowano kompleksową pomoc w przygotowaniu odpowiedniej oferty sprzedaży mieszkania i z pewnością będziemy mogli liczyć na profesjonalną sesję zdjęciową, a także przygotowanie oferty przez profesjonalnego pracownika oraz wystawienie ogłoszenie w internecie i gazecie.