Warto korzystać z pomocy konsultanta ślubnego

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Warto korzystać z pomocy konsultanta ślubnego

Postanowiłam z narzeczonym wziąć ślub. Od jakiegoś czasu mieszkamy za granicą ale ślub chcemy mieć tradycyjny w naszym kraju. Niestety nie możemy wszystkiego sami zorganizować bo nie mamy aż tyle dni wolnych żeby co chwilę latać do kraju i załatwiać wszystkie formalności. Nawet nie sądziłam, ze przy organizacji wesela jest aż tyle rzeczy do załatwiania. Nie chcieliśmy obarczać tym naszych rodziców czy rodzeństwa więc postanowiliśmy zatrudnić fachowca, który nam w tym pomoże. Organizacja wesel dla specjalisty, który działa w tej branży jest prosta. On już wie gdzie, jak i kiedy trzeba wszystko załatwić.

Wesele było idealnie zaplanowane

Pkonsultant ślubny z Krakowarzez Internet porozmawialiśmy o naszych marzeniach. Powiedzieliśmy jak sobie wyobrażamy naszą uroczystość. Dostaliśmy różne propozycje do wyboru. Mogliśmy mieć na wszystko wpływ. Na bieżąco ustalaliśmy różne rzeczy. Taka współpraca była dla nas bardzo wygodna. Konsultant ślubny z Krakowa został mi polecony przez znajomą, która także korzystała z jego usług. Ona także mieszka za granicą i nie mogła tak jak my sama zorganizować i przypilnować uroczystości. Kalina była bardzo zadowolona z jego pracy. Jego usługi nie są drogie. Konsultant ślubny z Krakowa jest bardzo ceniony w mieście. Sporo osób chwaliło go za zaangażowanie i dobre pomysły. Każde wesele organizował w jakimś stylu wybranym oczywiście przez parę młodą. My mamy młodą rodzinę, sporo kuzynów i kuzynek w młodym wieku więc zależało nam na szalonej imprezie. Wystrój miał być inny niż zawsze. Nasza rodzina lubiła się bawić i konsultant ślubny wziął to pod uwagę. Jego propozycje wystroju i konkursów bardzo nam się spodobały. To on załatwił dla nas restauracje, kamerzystę i fotografa. My jedynie podpisywaliśmy dokumenty, umowy i przesyłaliśmy zaliczki. Nie wiedziałam nawet kiedy czas do wesela zleciał. Kiedy byłam w kościele i zobaczyła, że wszystko jest tak jak prosiłam to byłam bardzo wzruszona.

Zaufałam osobie, której nie znałam. Powierzyłam mu zorganizowanie najważniejszej w życiu uroczystości i wszystko było tak jak sobie wymarzyłam. Byłam mu bardzo wdzięczna bo to dzięki niemu nasze wesele było idealne i podobało się naszym gościom. Byłam zadowolona ze wszystkiego, nic bym nie zmieniła. Na pewno zostawię sobie kontakt do Mariusza i chętnie będę go polecać znajomym, którzy także mieszkają za granica i będą chcieli zorganizować ślub i wesele w ten sam sposób jak my. Ta usługa nie była droga a efekt końcowy był niezwykły i na pewno zostanie na zawsze w naszej pamięci.