Wieczór kawalerski podobał się mojemu bratu

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Wieczór kawalerski podobał się mojemu bratu

Prowadzę lokal blisko morza i centrum miasta. Organizujemy w nim najróżniejsze imprezy. Jestem managerem od jakiegoś czasu i dobrze czuję się na swoim stanowisku. Lubię kontakt z ludźmi. Jestem aktywna. Od małego zawsze coś wymyślałam, organizowałam dlatego spełniam się w mojej pracy. Ostatnio zajęłam się organizowaniem wieczorów panieńskich i kawalerskich. Nasz lokal jest znany w mieście i mamy sporo chętnych osób na rezerwacje stolików. Jestem odpowiedzialna za zatrudnianie kelnerek i kelnerów a także osób pilnujących czyli ochronę. Staram się zatrudniać najlepsze osoby, żeby lokal miał dobrą opinię i wysoką rangę

Zorganizowałam super kawalerski dla mojego brata

wieczory kawalerskie sopotMój brat niedługo będzie się żenił i jego świadek zgłosił się do mnie żeby zorganizować u mnie w lokalu wieczór kawalerski. Generalnie od początku planował zrobić go w Sopocie ale nie chciał robić go u mnie w lokalu. Wpisał nawet w wyszukiwarkę wieczory kawalerskie sopot. Sopot to piękne miasto, mieszkamy w nim od dzieciństwa. Sporo lokali się pojawiło, w których mógłby zarezerwować stoliki ale ceny były różne i stwierdził, że w lokalu w którym ja pracuję zawsze są udane imprezy dlatego zgłosił się bezpośrednio do mnie. Oczywiście się zgodziłam, wieczór kawalerski mojego brata będzie w tym samym czasie co wieczór panieński Gosi na którym ja też będę się bawić. Postanowiłam wszystko super zorganizować, żeby mój brat był zadowolony. Ustaliłam wszystkie szczegóły z jego świadkiem. Stolik mieli zarezerwowany na godzinę dwudziestą pierwszą. Przewidziany był alkohol a także przekąski. Dodatkowo około jedenastej miał odbyć się w tym dniu pokaz przygotowywania drinków. Na pewno chłopakom się to spodoba bo będą go organizować piękne dziewczyny. Ostatnio taki pokaż był organizowany przez super przystojnych chłopaków w trakcie wieczoru panieńskiego i dziewczyny były zachwycone.

Wiem, że mój brat będzie się dobrze bawił. W dzisiejszych czasach można sobie poszaleć organizując wieczory kawalerskie czy panieńskie. Jest na prawdę bardzo dużo możliwości. Warto jednak pamiętać o swoim ślubie i być odpowiedzialną osobą bo różne rzeczy dzieją się na takich imprezach. Do mojego brata i jego ekipy miałam zaufanie. PO wieczorze kawalerskim mój brat do mnie dzwonił, żeby za wszystko podziękować. Pokaz przygotowania drinków bardzo mu się spodobał. Wszystkie przekąski, które były dla nich przygotowane były super podane i bardzo smaczne. Brat był zachwycony swoim wieczorem kawalerskim a ja cieszyłam się, że mogłam pomóc jego świadkowi w organizacji.