Wielozadaniowy komputer do nurkowania

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Wielozadaniowy komputer do nurkowania

Komputery do nurkowania to sprzęt tak podstawowy, iż w trakcie wykonywania zadań nie moglibyśmy się bez niego obyć. W załodze korzystamy głównie z naręcznych wariantów, aczkolwiek komputery noszone przy pasie, większe i masywniejsze, również mają swoje zastosowanie. Nie wszystkie komputery nadają się jednak do zadań zawodowych, zwłaszcza tych które wymagają zastosowania najnowocześniejszego wyposażenia w bardzo trudnych warunkach.

Najbardziej zaawansowany komputer do nurkowania zawodowego

innowacyjny komputer nurkowy maresDo nurkowania rekreacyjnego w zupełności wystarcza najbardziej podstawowy sprzęt, który nie posiada funkcji nie będących potrzebnymi podczas nurkowania wyłącznie dla przyjemności. Podczas pracy potrzebne są jednak zaawansowane narzędzia, dlatego w naszej załodze standardowym narzędziem stał się innowacyjny komputer nurkowy Mares, będący połączeniem standardowego komputera do nurkowania, echosondy, oraz systemu kontroli aparatu tlenowego. Owy komputer wykazuje się najwyższą kompatybilnością ze sprzętem od każdego producenta, nawet najbardziej niszowego i niespotykanego wśród profesjonalnych nurków zawodowych, jest przeznaczony do pracy z dowolnym rodzajem wyposażenia, i pozwala na bardzo precyzyjne dostrojenie aparatu tlenowego, bieżące opracowywanie czasu i postojów podczas wynurzenia by całkowicie uniknąć problemów z dekompresją, oraz umożliwia ciągłe monitorowanie stanu zdrowia, pulsu, tętna czy temperatury nurka. Jak wszystkie komputery do nurkowania, nasz model pozwala również na mierzenie głębokości zanurzenia, temperatury wody i przebytego dystansu. Na tym jednak kończą się standardowe funkcje, które obecne są w każdym rodzaju komputera do nurkowania. Nasz sprzęt posiada ich znacznie więcej, gdyż jest on połączony z dokładną echosondą, podobną do tych jakie wykorzystywane są przez profesjonalnych wędkarzy, załogi patroli rzecznych, czy nawet pracowników instalacji nawodnych.

Echosonda ułatwia poruszanie się pod wodą oraz orientację na dużej głębokości, a jej użycie umożliwia monitorowanie dna i jego układu, w celu maksymalizacji bezpieczeństwa podczas pływania. Komputer ten jest dostępny wyłącznie w wersji mocowanej do pasa, gdyż jest dość duży, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę ilość najróżniejszych akcesoriów i funkcji, jakie posiada. Jest on dostępny na zamówienie w sklepie Mares, gdyż nie należy do sprzętu skierowanego dla amatorów. Osoby szukające doskonałego, precyzyjnego narzędzia do pracy pod wodą nie zawiodą się na owym komputerze, oraz na jego możliwościach.