Wybór grilla nie taki prosty

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Wybór grilla nie taki prosty

 

Grillowanie może być różne i tak samo mogą być różne oczekiwania co do grilla. Grille gazowe mogą spełnć największe wymagania, które stawiają przed nimi konsumenci. Wystarczy zapoznać się z jednym z nich, aby dowiedzieć się, jakie funkcje mają takie grille, a okaże się, że grillowanie to czysta przyjemność.

Grill dający komfort i pewność

Jmobilny grill gazowy broil king signetednym z grillów, dzięki której zaserwujesz każdą potrawę to mobilny grill gazowy broil king signet. Korzystając z tego grilla zachwicimy rodzinę i znajomych swoimi niezwykłymi zdolościami w przyrządzanu potraw, dzięki czemu staniemy się mistrzami grillowania. Doskonale wyposażony, zbudowany z wysokiej jakości materiałów, jest godny polecenia i wystarczy na długie lata użytkownia. Trzy palniki ze stali nierdzewnej sprawiają, że można podgrzewać i przyrządzać kilka potraw jednocześnie. Żeliwne ruszta oraz aluminiowy piekarnik tworzą idealne warunki do grillowania. Natomiast aromatyzery znajdujące się w grillu sprawiają, że potrawy mają charakterystyczny smak i aomat gilla. Specjalny system grillowania składa się z głębokiego, trwałego piekanika wykonanego z aluminium, grubych, dwustronnych rusztów tworzących niezastąpione warunki do grillowania, unikalny system odpowiedzialny za smak potraw, zapobieganu przypaleniom. Palniki posiadają specjalne funkcje zapewniające szybkie ich nagrzewanie  dystrybucję gorącego powietrza, a zawory z timerami zapewniają optymalną temperaturę, którą łatwo ustawiać. Grill ten posiada ponad to przestronną szafkę z opcją rozkładanych półkek co daje dodatkową powierzchnię roboczą potrzebną do przyrządzania potraw. Niezależnie od tego, jaką potrawę będziemy chcieli przyrządzić, czy to będzie ryba, czy mięso, a może warzywa, każda potrawa idealnie się wypiecze za sprawą tego grilla dla wymagających. Separatory zapewniają aż trzy powierzchnie grillowania. Główna powierzchnia griloowania to ruszt żeliwny. Elektroniczy zapalnik powoduje włączenie się wszyskich palników. Zestaw rożna obrotowego posiada elektryczny napęd, szpikulec i wagę. Zawory kontrolne pomagają ustawić płynnie temperature zgodnie z naszymi preferencjami.

Grill gazowy to nie tylko wygoda użytkowania. To również sprzęt, dzięki któremu zwyczajny czas przy grillu stanie się celebracją posłków na nim przyrządzanych, rodzinnymi chwilami, które są przyjemne i pożyteczne. Grill gazowy pomoże stać się mistrzem grillowania a elegancki wygląd i nowoczesny charakter grilla będzie dobrze komponował się na każdym tarasie lub w każdej altanie. Każde danie będzie smaczne.