Wybór kosza prezentowego przez firmę

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Wybór kosza prezentowego przez firmę

Od kiedy pracuje w dziale marketingu dużej firmy, która jest korporacją jestem odpowiedzialna za dbanie o wizerunek firmy. Wizerunek zarówno wewnątrz – wśród pracowników, jak i na zewnątrz firmy. Muszę dbać o wszelkie detale i szczegóły, które wpływają na to jak firma jest postrzegana przez wszystkich na około.

Komu wręczyć kosz prezentowy od firmy?

kosze prezentowe od firmyOprócz budżetu marketingowego, mam także do wykorzystania budżet z funduszu świadczeń socjalnych, który mogę przeznaczyć na to, aby pracownicy dostawali różnego rodzaju benefity. Szukając więc pomysłu na paczki świąteczne pomyślałam, żeby przygotować kosze prezentowe od firmy dla pracowników. Pomysł był o tyle dobry, że mogłam na ten cel przeznaczyć dość sporą kwotę. Dzięki temu mogłam poszaleć, co bardzo mnie cieszyło. Postanowiłam zapoznać się z ofertami różnych firm, które oferują kosze prezentowe. Miałam nawet przez chwilę pomysł, aby samemu przygotować takie zestawy. Niemniej jednak stwierdziłam, że zdam się na profesjonalizm firmy, która ma gotowe kosze prezentowe. Po pierwsze są one korzystne cenowe. Po drugie będę mogła w tym czasie zająć się innymi obowiązkami a skompletowanie tak dużej ilości koszy byłoby bardzo czasochłonne oraz pracochłonne. Kosze tego rodzaju są idealnym prezentem dla pracowników. W zależności od potrzeb można ich wnętrze wybrać w taki sposób, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta. W środku mogą się znaleźć zarówno słodycze jak i alkohol, który można efektownie zapakować do środka. Sama forma kosza jest bardzo ładna i przygotowana w bardzo ciekawy sposób. Kosze prezentowe od firmy mogą być wręczane z różnych okazji. Nie tylko z okazji Bożego Narodzenia. Kiedyś sama dostałam taki kosz w ramach współpracy z inną firmą. Kosze prezentowe to także idealny prezent dla kontrahentów, klientów czy firm z którymi dana firma współpracuje. Jest to miły upominek, który świadczy o tym, że firma o nas pamięta i nas docenia. Także warto wziąć pod uwagę wręczenie koszów prezentowych nie tylko pracownikom od święta, ale i pozostałym współpracującym z nami osobom. Kiedyś, gdy pracowałam jeszcze w innej firmie wręczaliśmy takie upominki klientom, aby wysłać im sygnał, że są dla nas ważni i że chcemy docenić ich obecność.

Myślę, że tego rodzaju podziękowania są miłą formą pamięci o drugiej osobie. Bez względu na to z jakiej okazji i komu są wręczane, należy zastanowić się nad tym jaką zawartość powinny zawierać. Osobom, które nie spożywają alkoholu warto dać kawę i słodycze, które będą dla tej osoby większą wartością.