Wygrałam w konkursie rower szosowy

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Wygrałam w konkursie rower szosowy

Nigdy nie miałam szczęścia, jeżeli chodzi o różnego rodzaju konkursy, dlatego też unikałam wszelkiego rodzaju zabaw z nagrodami. Tym razem jednak było inaczej. Jestem osobą, która zajmuje się fascynuje mnie zdrowy tryb życia. W związku z tym mój narzeczony namówił, mnie aby wzięła udział w konkursie organizowanym przez moją uczelnię. Konkurs miał na celu promowanie zdrowia.

Warto walczyć o szosowy rower Romet

rower szosowy rometNa czym polegał ten konkurs? Otóż miałam napisać pracę na temat pozytywnych aspektów korzystania z rowerów. Musze przyznać, że jest to mój konik. Bardzo dużo do miałam powiedzenia na ten temat, jednakże na początku troszkę się waham, bo nie wiedziałam czy jest sens aby, brać udział w konkursie. Jednak się odważyłam i zgłosiłam swoją kandydaturę. Jazdy rowerem nie są mi obce, ponieważ namawiam znajomych do tego, aby kupowali rowery szosowe, ponieważ promuję zdrowy tryb życia poprzez korzystanie z właśnie takich rowerów. I tutaj powiem, że do wygrania był rower szosowy Romet. Nie powiem, przydałby mi się taki sprzęt ponieważ nie stać mnie na to, abym jako studentka pracująca dorywczo mogła kupić sobie jakikolwiek rower. W związku z tym wzięłam się za pracę i zaczęłam konkretnie opisywać plusy korzystania z rowerów na konkretnych przykładach, a tego jest naprawdę bardzo dużo. W tych podstawowych wymieniłam to, iż wpływa bardzo dobrze na zdrowie, a każda osoba która posiada rower szosowy wie o tym, iż korzystanie z niego nie jest trudne, a przy tym wpływ ma na oddychanie, krążenie oraz stawy. Są to rzeczy, które determinują jakość naszego życia. Najogólniej mówiąc, rower a właściwie to jazda na nim sprawia, że polepszamy swoją kondycję zdrowia. Następnie warto wspomnieć o tym, iż wpływa na odchudzanie. Jeżdżąc na rowerze polepszamy i modelujemy sylwetkę. Też czujemy się lepiej, bo organizm jest o wiele bardziej dotleniony więc nasz wygląd zewnętrzny również ulega polepszeniu. Jest jeszcze wiele innych rzeczy, ale ja jednak skupiam się głównie na aspekcie psychologicznym. Korzystanie z rowerów szosowych wpływa na poprawę humoru.

Każda osoba która posiada rower i z niego korzysta jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Wszystko dlatego, że podczas jazdy na rowerze zostają wydzielane endorfiny czyli hormony szczęścia. Mamy więc idealny przykład tego, że warto kupić rower i uprawiać sport. Moja praca była na tyle obszerna, że zainteresowała jurorów. Byli oni zachwyceni referatem. Ja wygrałam nowy rower Romet. Byłam z siebie niesamowicie dumna. Sprawiło mi to radość i satysfakcję z tego, że moja wiedza nie poszła na marne.