Wymiana krzesełek stadionowych

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Wymiana krzesełek stadionowych

Na naszym miejskim stadionie w najbliższym czasie ma odbyć się wymiana krzesełek stadionowych które to są już dość zniszczone, Maja je zastąpić nowoczesne krzesła, które będą jeszcze wygodniejsze i bardziej komfortowe, co ma zachęcić kibiców do licznego przybywania na stadion na mecze. Jest to dość sporą inwestycją dla stadionu, więc zabierali się dość długo za ten projekt, żeby mieć odpowiednia ilość funduszy.

Nowe siedziska stadionowe

siedzenia stadionoweJeżeli chodzi o same krzesła na stadionie to zawsze musza być one zrobione w kolorze barw klubowych, bo wtedy cały stadion o wiele lepiej się prezentuje, co oczywiście podoba się wszystkim kibicom. Dlatego też siedzenia stadionowe, które są zamówione, są najwyższej jakości, bo władze klubu chcą, aby oglądanie męczy było jeszcze bardziej komfortowe dla samych kibiców. Dzięki temu będą oni mogli obejrzeć cały mecz w wygodnej pozycji i nie bezie nic nich uwierało. Będą one wyłożone specjalnym materiałem, przez co w chłodne dni nie zmarzniemy, bo dotychczas był to goły plastik, który to jak wiemy w większości przypadków jest zawsze zimny. Teraz krzesła nie dość, że będą bardziej komfortowe to również o wiele bardziej wytrzymałe, gdyż użyte zostało do ich wytworzenia jedno z najmocniejszych dostępnych na rynku tworzyw sztucznych. Dzięki temu nawet podczas dużej zabawy na stadionie, gdzie kilkadziesiąt tysięcy osób się bawi krzyczy i skacze, takie siedzenia nie zostaną uszkodzone, a co za tym idzie wszyscy będą bezpiecznie podczas takiego meczu, a sam stadion nie odniesie większych uszkodzeń. Nic wiec dziwnego, że władze klubowe wolały poczekać z wymianą takich krzesełek na nowe kilkanaście miesięcy dłużej, bo mogli to zrobić wcześniej, lecz wtedy byli by oni w stanie kupić tylko zwykłej jakości. Oznaczałoby to, ze po kilku sezonach ponownie trzeba by je znowu wymienić, bo bardzo szybko się one uszkadzają. teraz stadion ma porządne siedzenia na kilkanaście sezonów, bez żadnej ingerencji,a  jeszcze na każde z nich mają gwarancje od producenta, co jest również bardzo ważne podczas meczy z wysoką ranga.

Wysoka jakość nowych krzesełek bez wątpienia przyciągnie więcej kibiców niż dotychczas, bo są one odpowiednie nawet dla dzieci. Warto dodać, że sporo rodziców z chęcią zabiera swoje dzieci na takie mecze, wiec teraz będą wszyscy mogli sobie wygodnie siedzieć i podziwiać cały mecz. Sama wymiana takich krzesełek potrwa około tygodnia, bo jakby nie patrzeć jest ich kilkadziesiąt tysięcy, więc jest sporo pracy do wykonania z ich przykręceniem,