Zainteresowanie automatami vendingowymi

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zainteresowanie automatami vendingowymi

Tak się składa, że pracowałem w firmie ojca, która zajmowała się przede wszystkim sprzedażą automatów do batoników oraz napojów. Są to tak zwane automaty vendingowe, które są niezwykle popularne i faktycznie można oczekiwać od nich naprawdę sporo. Dzisiejsze automaty vendingowe jednak bardzo mocno różnią się od tych, które były sprzedawane kilka lat temu.

Sprzedaż automatów vendingowych

automaty vendingowe sprzedażMuszę to wszystko wiedzieć, gdyż mój ojciec wymagał ode mnie przede wszystkim bardzo dużego zaangażowania w ten temat, skoro mam przejąć firmę. Całe szczęście współpracowaliśmy, a raczej mój ojciec podpisał umowę na stałe z producentem takich automatów, dzięki czemu możemy je kupować po naprawdę okazyjnej cenie, a sprzedawać nieco drożej. Na tym polega właśnie cały ten biznes. Automaty dzisiaj można postawić praktycznie wszędzie i nie dość, że zarabiamy na sprzedaży to jeszcze zarabiamy na procencie od wykorzystywanych maszyn. Możemy naszym klientom zaproponować dwa modele rozliczeń oraz finansowania automatów vendingowych i to myślę, że jest naszym wyróżnikiem na rynku. Pierwszym modelem jest oczywiście zapłacenie całej kwoty za automat, czyli często jest to kilkanaście tysięcy złotych w zależności od tego, jaki duży ma on być. W drugim modelu mamy możliwość sprzedania z automatu vendingowego za mniejsze pieniądze, ale z drugiej strony oczekujemy, że sprzedawca batoników będzie dzielił się z nami zyskami. Nie wnikamy oczywiście w to co sprzedaje i za ile, jednakże oczekujemy pewnej wartości sprzedaży, która będzie dla nas interesująca. Sami widzicie, że zarabianie na automatach vendingowych jest niezwykle łatwe i przyjemne. Można bez problemów wybrać automat dopasowany do siebie i do swoich potrzeb. Może być też tak, że niektóre automaty u konkurencji będą tańsze, jednak nie znaczy to wcale, że będą one lepszej jakości. Nauczony doświadczeniem mogę wam powiedzieć, że najlepiej sprzedają się automaty, które wyposażone są już w cyfrowy wyświetlacz. Tak, aby klienci mieli bardzo prostą drogę zakupową. Kupowanie takich produktów jest niezwykle przyjemne. Często też dostarczamy automaty vendingowe na przykład do firm, które chcą zrobić swoim pracownikom niespodziankę i gwarantują im na przykład jakąś kwotę do wydania w skali miesiąca na słodycze. Automaty vendingowe sprzedaż naprawdę rośnie.

Nie spodziewałem się zajmując ten biznes od mojego ojca, że tak dobrze będzie nam szła sprzedaż takich automatów. To też sama przyjemność, gdyż klienci często się do nas sami zgłaszają. Ja tak naprawdę nie muszę nic robić tylko dbać o to, aby samo dostarczenie tych automatów było profesjonalne i na czas. Dzięki temu też muszę wam powiedzieć, iż taki automat vendingowy to świetny pomysł na biznes, nawet jeśli wpadliście na niego przed chwilą dzięki mojemu artykułowi.