Zakup rusztowania w sklepie internetowym

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zakup rusztowania w sklepie internetowym

Do czasu ostatniego zlecenia zwykliśmy uważać iż jesteśmy dobrze wyekwipowaną firmą, która podejmie się każdego zlecenia, nieważne jak dużego. Jednak zadanie które przyjęliśmy niedawno zweryfikowało nam tą opinię dość szybko. Był to remont zewnętrznych ścian dużego biurowca w centrum miasta, do którego przygotowaliśmy się odpowiednio, jednak okazało się iż nie posiadamy wystarczającej ilości elementów rusztowania by dostać się na więcej niż dziesięć pięter.

Solidne rusztowania wysokościowe na zamówienie

rusztowania w sklepie onlinePo wstępnym wymierzeniu powierzchni roboczej okazało się, iż potrzeba nam niemal dziesięciokrotnie więcej elementów rusztowania, zwłaszcza wysokościowego, niż posiadaliśmy. Oczywiście, mogliśmy zawsze improwizować i wykorzystać całe posiadane przez nas rusztowanie na jedną tylko ścianę, aczkolwiek nie byłoby ono wystarczające, a dodatkowo opóźniałoby pracę z pozostałymi częściami budynku. Nie mając za dużo czasu na poszukiwania hurtowni, posiadającej wystarczającą ilość elementów, postanowiliśmy zamówić rusztowania w sklepie online z którego usług już wielokrotnie korzystaliśmy. Było to ogromne zamówienie, i obawialiśmy się iż i tym razem możemy nie dostać wystarczającej ilości części, aczkolwiek już jedno przejrzenie pełnej oferty pozwoliło nam na całkowite skompletowanie potrzebnych nam elementów. Owa strona internetowa posiadała w ofercie wiele rodzajów rusztowania, zarówno bardzo podstawowe, żelazne szkielety jak i nowsze, lekkie aluminiowe konstrukcje które świetnie sprawdzały się podczas pracy na dużych wysokościach, oraz zabezpieczenia zapobiegające rozsuwaniu lub obluzowywaniu się elementów szkieletu. Obydwie odmiany były w ofercie w mnóstwie wariantów szkieletu, różniące się od siebie zarówno wymiarami jak i przeznaczeniem, gdyż można tam było dostać zarówno klasyczne rusztowania, jak i szkielety monterskie, o połowę węższe od zwykłej odmiany, ale również schody do rusztowań i barierki ochronne w wielu rodzajach.

Zamówienie skompletowaliśmy dość szybko, zwłaszcza iż nie było problemu z dostępnością towaru, oraz dlatego że w końcu zdecydowaliśmy się zastosować kilka rodzajów rusztowania, w zależności od wysokości na jakiej miało być zamontowane. Tak duża dostawa musiała być zrealizowana całkowicie przez sprzedawcę, gdyż koszt zaangażowania firmy kurierskiej byłby o wiele za wysoki, aczkolwiek nie było z nią absolutnie żadnych problemów. Zamówione rusztowanie zostało dostarczone bezpośrednio na plac budowy, i było gotowe do montażu tuż po rozładowaniu z transportu.