Zamówiłem elegancki podświetlany kaseton z dibondu

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zamówiłem elegancki podświetlany kaseton z dibondu

Prowadzę swój gabinet stomatologiczny od wielu lat. Działam niezmiennie w tym samym miejscu. Zawsze wydawało mi się, że nie muszę wieszać żadnych szyldów bo wszyscy moi pacjenci mnie znają i doskonale wiedzą gdzie mam swój gabinet. Tylko, że nie wziąłem zupełnie pod uwagę tego, że o moim gabinecie wiedzą tylko moi pacjenci. Ostatnio zafundowałem sobie profesjonalną stronę internetową. I nagle okazało się, że nowi klienci nie wiedzą jak trafić do mojego gabinetu. Postanowiłem to szybko zmienić.

Zainwestowałem w eleganckie kasetony

kaseton dibondPostanowiłem odpowiednio oznakować wejście do mojego gabinetu. Chciałem, żeby wszyscy widzieli na szyldzie, którędy trzeba iść. A to nie było takie proste, bo mój gabinet stomatologiczny znajduje się w budynku szkolnym. Oczywiście z drugiej strony tego budynku. Dlatego właśnie było tak, że moi pacjenci potrafili trafić na mój fotel bez najmniejszych problemów. Natomiast nowi pacjenci błądzili, a w godzinach popołudniowych nie ma się nawet jak zapytać kogokolwiek o mój gabinet. W każdym razie postanowiłem w mocno eksponowanym miejscu powiesić sobie piękny i ogromny szyld. A oprócz tego chciałem umieścić drugi szyld nad samym wejściem do gabinetu. Jako główną reklamę od strony drogi postanowiłem zamontować kaseton dibond, który prezentuje się bardzo bogato. Naturalny kolor takiego kasetonu to czerń. Na tej czerni robi się różne wzory i napisy wedle zamówienia klienta. Ja zamówiłem sobie naprawdę ogromny kaseton dibond z nadrukowanymi danymi mojej praktyki lekarskiej oraz mapą – żeby każdy wiedział w którą stronę iść. To wręcz zadziwiające, że dzisiaj nadal stosuje się kasetony. Jedynie ich wygląd bardzo się zmienił przez te wiele lat ewaluacji artykułów reklamowych. Wszystko dzisiaj wygląda nowocześniej, w związku z tym również kasetony reklamowe wyglądają naprawdę świetnie. Nad wejściem do gabinetu zrobiłem już tylko niewielki szyld z informacją, że właśnie w tym miejscu przyjmuję. I to wszystko mi się bardzo dobrze sprawdziło. Teraz nowi klienci trafiają do mnie bez problemów.

Odkąd zrobiłem sobie w internecie profesjonalną reklamę to do mojego gabinetu zaczęli trafiać nowi klienci. Przy czym wcale nie jest tak łatwo do mnie trafić. Dlatego potrzebowałem nowych szyldów z informacją o lokalizacji mojego gabinetu. Zamówiłem podświetlane kasetony, które świetnie się sprawdzają. Dzięki profesjonalnej reklamie i czytelnej informacji klienci trafiają do mnie bez problemów. Wszystko to doskonale się sprawdza, dlatego cieszę się, że tak zrobiłem.