Zatrudniłam fachowego adwokata

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zatrudniłam fachowego adwokata

Mój jeszcze mąż zaskoczył mnie kilka dni temu informacją o tym, że wyprowadza się do kochanki z którą jest od ponad kilku lat i nawet ma z nią dziecko. Byłam w szoku, tyle dla niego poświęciłam przez cały okres trwania naszego całkiem długiego małżeństwa. Nie wiedziałam, co mam teraz zrobić, ale szybko się pozbierałam i zdecydowałam się założyć sprawę sądową, zanim on to zrobi. Wiedziałam, że będę wtedy miała nad nim przewagę. Teraz potrzebowałam jeszcze tylko znaleźć odpowiedniego adwokata, który pomógłby mi w prowadzeniu sprawy.

Gdzie w Tarnowie znajdę fachowego adwokata?

fachowy adwokat w TarnowieZależało mi na tym, aby był to naprawdę fachowy i profesjonalny adwokat, który zajmie się wszystkim kompleksowo i nie będę musiała zbyt wiele uczestniczyć w rozprawach. Chciałam aby to on sporządzał wszystkie pisma procesowe i na nie odpowiadał, a także żeby to on, po zapoznaniu się ze sprawą zajął się przesłuchiwaniem świadków męża podczas rozpraw sądowych. Rozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która była równie zaskoczona jak ja. Doradziła mi ona jednego prawnika, którego mogłabym zatrudnić. Był to fachowy adwokat w Tarnowie, który jej pomógł już w wielu sprawach z zakresu spraw rodzinnych. Nie miałam podstaw, żeby jej nie wierzyć, gdy mówiła, że jest to naprawdę wybitny fachowiec, ponieważ ona sama rozwodziła się już kilkukrotnie i za każdym razem z korzyścią po jej stronie. Wzięłam od niej numer telefonu do tego prawnika i od razu się z nim skontaktowałam. Umówiłam się z nim na spotkanie. Spotkanie odbyło się w jego kancelarii adwokackiej i muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona. Adwokat zgodził się kompleksowo poprowadzić moją sprawę rozwodową i z moją pomocą stworzył pozew jeszcze podczas tej samej wizyty. Dzięki temu od razu mogłam nadać go do sądu i już kilka dni później przyszła mi odpowiedź z sądu z wyznaczonym terminem rozprawy. Dzięki temu, że adwokat dołączył do pozwu wniosek o zabezpieczenie alimentów, mogłam od razu wyprowadzić się z domu, w którym jeszcze mieszkał niewierny małżonek i zacząć nowe życie.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z zatrudnionego przeze mnie adwokata. Przede wszystkim był on bardzo kompetentny i fachowy, co w znacznym stopniu przełożyło się na to, że rozprawa sądowa zakończyła się szybko i po mojej myśli. Adwokat zajął się wszystkim, dzięki czemu moja rola była bardzo ograniczona z czego byłam bardzo zadowolona. Dzięki temu nie puściły mi nerwy na sali sądowej, co również zadziałało na moją korzyść. Jestem bardzo wdzięczna za taką pomoc prawną.