Zdalnie sterowane samochody

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zdalnie sterowane samochody

Małe dzieci przez zabawę zdobywają nowe umiejętności i zdobywają wiedzę o świecie. Dlatego też tak ważne jest różnicowanie zabawek, którymi maluch się bawi. Na pewno niezastąpione są klocki, puzzle lalki czy misie, bo każda z nich dostarcza innych bodźców i może być w różny sposób wykorzystywana. Jednak największym zainteresowaniem cieszą się się pojazdy zasilane elektrycznie.

Jakie są modele samochodów sterowanych?

sterowane samochody dla dzieciSklepy z zabawkami są pełne przeróżnych przedmiotów, które służą dzieciom w każdym wieku. Mogą być wykonane z drewna, plastiku, gumy czy papieru i zawsze będą wzbudzały niemalejące zainteresowanie. Oczywiście maluchy najbardziej lubią zabawki, które pozwalają im się samodzielnie przemieszczać i łudząco przypominają przedmioty z życia codziennego. Do takiej grupy przedmiotów na pewno należą sterowane samochody dla dzieci, które dozwolone od trzeciego roku życia. Przeważnie dzielą się na dwa rodzaje modeli: sedany i terenowe. Ponadto poza nimi można znaleźć motocykle trzykołowe, które są nieco mniejsze i mniej komfortowe. Wszystkie auta są w wersji kabrioletów, a jedynie terenowe modele mają otwierane drzwi od strony kierowcy i pasażera. W klasycznych sedanach jest niskie zawieszenie i dość małe koła, dlatego też te pojazdy świetnie sobie radzą z alejkami w parku, na asfalcie czy chodniku. Samochody terenowe jak sama nazwa sugeruje, są stworzone do terenów ekstremalnych, czyli maluch będzie mógł nimi przemierzać trawniki, kamieniste drogi czy błoto. Wszystkie zdalnie sterowane pojazdy, mają zamontowane mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez dwie godziny z maksymalną prędkością trzech – czterech kilometrów. W ich podstawowym wyposażeniu znajdziemy boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, pedał gazu czy przednie oraz tylne światła led. Samo kierowanie takim autkiem jest bardzo proste, ponieważ dziecko musi opanować jedynie pedał gazu i kierownicę. W pojeździe celowo nie ma pedału hamulca, żeby nie było ryzyka pomylenia ich ze sobą.

Na rynku znajdziemy wielu producentów takich samochodzików dla dzieci, które wyprodukowane są z bezpiecznego tworzywa sztucznego oraz gumowych elementów. Pojazdy nie jeżdżą szybko, dlatego też nie stwarzają zagrożenia dla tak małych dzieci. Można ich używać w ogrodzie, na spacerze czy w parku. W zależności od wyboru modelu, świetnie sobie radzą w każdych warunkach. Z pewnością taki prezent ucieszy każdego kilkulatka, a już na pewno fana motoryzacji. Dzięki nim, maluchy choć przez chwilę mogą się poczuć jak dorośli.