Zegarek z egzotycznego drewna jako dodatek

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zegarek z egzotycznego drewna jako dodatek

 

Noszenie nieszablonowych dodatków może sprawić, że nawet najzwyklejsze stylizacje nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Warto się więc zainteresować tym, jakie dodatki są obecnie modne, ponieważ stanowią one bardzo istotny element stylizacji. To dzięki nim możemy pokazać swój styl oraz wyrazić upodobania. Dodatki wykonane z naturalnych materiałów mogą na przykład świadczyć o zamiłowaniu do natury czy ekologii. Mogą również dowodzić tego, że mamy bardzo dobry gust i ciekawy styl.

Egzotyczne drewno materiałem na zegarki

zegarki z drewna egzotycznegoJednym z najbardziej popularnych dodatków zarówno wśród mężczyzn, jak również kobiet są zegarki. Swoją popularność mogą zawdzięczać m.in. temu, że są nie tylko ładne i ciekawe, ale również bardzo praktyczne. Taki dodatek może się nam przydać w wielu sytuacjach. Chociaż w pierwszej chwili połączenie naturalnych materiałów oraz czasomierzy wydaje się nie na miejscu, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które ma już bardzo wielu fanów. Takim zestawieniem są zegarki z drewna egzotycznego, które są wybierane przez coraz więcej ludzi chcących wyróżnić się w tłumie. Taki dodatek od razu przyciąga wzrok ze względu na swój niebanalny design. Takie zegarki często produkowane są na przykład z hebanu, mahoniu, bambusa czy wenge. Rewelacyjnie prezentują się na nadgarstku, a przy tym są bardzo wygodne, ponieważ są niezwykle lekkie. Ich bransolety mogą być wykonane z różnorodnych materiałów, chociaż najlepiej prezentuje się połączenie drewna z innym naturalnym materiałem albo innym gatunkiem drewna. Taki czasomierz może niekonwencjonalnie ozdobić naszą stylizację, czyniąc ją o wiele ciekawszą. Poszczególne gatunki drewna różnią się między sobą barwą, dlatego mamy bardzo dużą swobodę w wybieraniu kolorystyki dla naszego czasomierza. Można nawet pokusić się o połączenie kilku gatunków w drewna, aby uzyskać zestawienie koperty oraz tarczy o innym kolorze. Takie zegarki mogą być więc dopasowane do naszych upodobań estetycznych.

Zegarki wykonane z drewna z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie niebanalny design. Taki czasomierz rewelacyjnie prezentuje się na nadgarstku, ciekawie dopełniając naszą stylizację. Warto również pamiętać, że można sobie wybrać taki zegarek, który będzie pasował do naszego stylu. Można bowiem znaleźć zarówno modele bardziej eleganckie, jak również takie, które będą doskonale pasować do stylizacji nieco sportowych czy casualowych. Wystarczy wybrać gatunek drewna oraz rodzaj paska, aby móc się cieszyć takim niepowtarzalnym dodatkiem na swoim nadgarstku.