Zlew do kuchni

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zlew do kuchni

Podczas remontu kuchni, najwięcej czasu zajęło mi wybieranie zlewozmywaka. Chciałam, aby był on praktyczny i jednocześnie pasował do aranżacji. Moja kuchnia zaprojektowana była w stylu nowoczesnym, co objawiało się w postaci połyskujących frontów oraz marmurowych blatów. Dlatego też dołożyłam wszelkich starań, by znaleźć zlew, który będzie wpasowywał się w taką stylistykę. Za pośrednictwem internetu znalazłam bardzo praktyczny i elegancki szklany zlew, który bardzo mnie oczarował. Okazało się także, że jest jednocześnie funkcjonalny. 

Szklany zlewozmywak do kuchni

szklane nowoczesne zlewozmywaki jednokomoroweMoja kuchnia była już niemal skończona, a ja wciąż nie mogłam znaleźć odpowiedniego zlewozmywaka. Wreszcie, po wielu dniach spędzonych na poszukiwaniach, udało mi się odnaleźć piękny, szklany zlew. Obawiałam się, że będzie on bardzo delikatny, a zmywanie naczyń będzie mnie kosztowało wiele nerwów. Okazało się jednak, że jest zupełnie inaczej. Szklane nowoczesne zlewozmywaki jednokomorowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, a co najważniejsze – wytrzymałe. Nie niszczą się z biegiem czasu, ponieważ szkło zabezpieczone jest odpowiednim, nietoksycznym środkiem. Szklane zlewy są przede wszystkim bardzo eleganckie i nietuzinkowe. Wiele osób, które odwiedza mój dom, zachwyca się właśnie tą częścią kuchni, która jest zwykle ignorowana. Zlew skomponowałam z wysokiej jakości baterią oraz ruchomą wylewką, dzięki której mogę kontrolować, w którą stronę leci strumień wody. Nowoczesne zlewozmywaki, które dostępne są w sklepach, wyróżniają się dużą wytrzymałością i praktycznością. Producenci oferują nam dostęp do wielu różnorodnych kolorów, które łatwo połączyć z aranżacją kuchenną. Ja wybrałam kolor złoty, jaki świetnie wpasowuje się w resztę mojej kuchni. Wysokiej jakości granit, połączony ze szkłem daje ciekawy wygląd. Materiały, z którego został wykonany zlewozmywak bardzo łatwo doczyścić i rzadko pojawiają się na nim zacieki. Nie utrzymuje się tam również tłuszcz, który automatycznie spływa po ściankach, by ostatecznie znaleźć się w odpływie. 

Zlewozmywak jest bardzo potrzebnym elementem każdej kuchni. W związku z tym bardzo zależało mi na tym, aby był on funkcjonalny i wygodny, a także bardzo elegancki. Długie poszukiwania idealnego zlewu zakończyły się sukcesem – nowoczesny, szklany zlewozmywak, który mam w kuchni jest ozdobą, która spełnia wiele innych ról. Łatwo go czyścić i równie łatwo zmywa się w nim naczynia. Tego typu zlewozmywak sprawdzi się też w klasycznych aranżacjach, jeśli wybierzemy odpowiednią kolorystykę.