Znalazłam firmę cateringową z Krakowa

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Znalazłam firmę cateringową z Krakowa

Jako dziecko i nastolatka zmagałam się z bardzo dużą nadwagą, a wręcz otyłością. Jednakże od dłuższego czasu jestem na diecie i udało mi się bardzo dużo schudnąć. Zbliżał się wielkimi krokami dzień mojego ślubu.  Zdecydowałam razem z moim narzeczonym, że zamiast tradycyjnych dań weselnych na stołach pojawi się zdrowy, fit catering. Teraz, musieliśmy tylko wybrać firmę cateringową, która zajmie się wszystkim kompleksowo i nie tylko dostarczy zamówione posiłki, ale także porozstawia je na stołach i będzie podczas wesela zajmować się podgrzewaniem ciepłych dań dla gości.

Potrzebowałam firmy cateringowej dostarczającej fit dania

fit catering w krakowieMoja przyjaciółka poleciła mi bardzo dobrą firmę, która dostarcza fit catering w Krakowie. Od razu wzięłam do niej namiary na ta firmę i udałam się do ich siedziby, żeby zapytać o ofertę i spróbować kilka dań, żeby sprawdzić czy na pewno są smaczne. Okazało się, że jest to naprawdę bardzo dobra firma cateringowa, która oferowała naprawdę pyszne i zdrowe dania. Posiadali oni szeroką, różnorodną ofertę dań, które można było dobierać według własnych potrzeb i preferencji i w ten sposób tworzyć autorskie menu na przyjęcie czy imprezę okolicznościową. Od razu zdecydowałam się zamówić ich usługi, ponieważ mieli oni naprawdę niskie, przystępne ceny. Dobrze, że zarezerwowałam termin odpowiednio szybko, ponieważ później mogłabym mieć problem z dostępnością. To jest naprawdę popularna i renomowana firma cateringowa, dlatego przyjmują zamówienia od klientów już na kilka tygodni wcześniej, przed planowaną datą. Dodatkowym atutem tej firmy było to, że zajmowali się wszystkim kompleksowo, nie tylko dostarczali zamówione dania, ale także eleganckie zastawy stołowe. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona na swoim weselu, ponieważ jedzenie było naprawdę pyszne. Dla mnie najważniejsze było to, że posiłki są smaczne i ciepłe. Czuć było także są naturalne i przygotowane ze świeżych składników. Taki catering przypadł do gustu wszystkim gościom, nawet tym którzy nie przepadali za zdrowym jedzeniem.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć taką dobrą firmę cateringową, które specjalizowała się w serwowaniu zdrowych, pełnowartościowych posiłków i przekąsek. Dojazd do klientów na terenie Krakowa był u nich darmowy, dlatego nie musiałam nic dopłacać za dojazd do sali weselnej, gdzie odbywało się moje przyjęcie. Dzięki temu cena za przygotowanie takiego fit cateringu weselnego była naprawdę przystępna i wyszło mi nawet taniej, niż gdybym urządzała tradycyjne wesele.