Zlecenie na projekt drzwi

Jesteśmy biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie sporządzimy projekt dla Ciebie!

Zlecenie na projekt drzwi

Od kilku lat prowadzę firmę projektującą meble, oraz drzwi i okna. Bardzo lubię tę pracę. Zrobienie jednego projektu zajmuje mi zazwyczaj od dwóch do trzech godzin. Oczywiście muszę też brać pod uwagę zdanie i uwagi klientów. Moimi klientami są zarówno firmy produkujące, jak i zwykłe osoby. Koszt projektu zależny jest od trudności projektów. Najdroższe projekty dotyczą drzwi i okien. Teraz otrzymałam właśnie zlecenie na projekt drzwi. 

Zrobienie projektu drzwi

projekt drzwi na zamówienie łódźMoje projekty nie istniałyby, gdyby nie współpraca z firmami. Ten projekt, który muszę teraz zrobić, przekażę do punktu, gdzie produkują drzwi. Oczywiścię będę go mogła przekazać wtedy, gdy klient go zatwierdzi. Zażyczył on sobie, by drzwi były antywłamaniowe. Podał mi oczywiście ich wymiary. Muszę mniej więcej wiedzieć, jak duże muszą być te drzwi. Klient zażyczył sobie, by zrobić projekt dwóch par drzwi, gdyż ma dwa wejścia do domu. Powiedział mi, że mam bardzo dużo pozytywnych opinii w Internecie. Zapytałam się, gdzie czytał te opinie. Odpowiedział mi, że wpisał w wyszukiwarce internetowej: projekt drzwi na zamówienie łódź. Bardzo się cieszę, że mam takie dobre opinie wśród klientów. Wracając do projektu, klient chce, aby jedna para drzwi miała szybę, a druga nie. Nie jest to dla mnie żaden problem. Usiadłam przy biurku i szybko zabrałam się do pracy. Rozrysowałam wszystko, uwzględniając prośbę klienta. Zaproponowałam, by jedna para była jasnego koloru, a druga ciemnego tak, by się jeszcze bardziej wyróżniały. Projekt zajął mi dwie i pół godziny. Ogólnie jestem zadowolona, muszę poczekać jeszcze na opinię swojego klienta. Po przedstawieniu projektu, klient miał tylko jedną uwagę, by w tych  drzwiach zrobić specjalny otwór na listy. Musiałam zatem nanieść te poprawki. Klient nie miał już żadnych uwag i bardzo jest zadowolony z tego, że tak szybko zaprojektowałam te drzwi. Teraz można przekazać projekt do firmy produkującej drzwi. Bardzo się cieszę, że klientowi się spodobał mój projekt dwóch par drzwi. Ja też jestem z tego zadowolona.

Projekt został już przekazany do firmy, a ja mogę się zabrać za następne projekty. Mam jeszcze kilka do zrobienia. Po tygodniu zadzwonił do mnie ten klient i powiedział, że drzwi są już wstawione. Zrobił nawet zdjęcie i mi je przesłał. Cieszę się, że te drzwi tak pięknie się prezentują. Zapytałam go o zgodę, czy mogę wrzucić te zdjęcia na swoją stronę internetową. Oczywiście otrzymałam zgodę. Będę mogła jeszcze bardziej wypromować swoje usługi, z czego się bardzo cieszę.